Hakkımızda

2002 yılından bu yana ortopedik hazır ürünler, ortez, protez ve rehabilitasyon ürünleri konusunda uzmanlaşan firmamız bu konuda edinmiş olduğu bilgi birikimini toptan satış ve pazarlama alanına taşımak amacıyla 2011 yılında EKOLİFE MEDİKAL ’i kurarak ürünlerimizi Türkiye çapında yayılmış her biri bölgesinin seçkin firmaları olan bayilerimiz vasıtasıyla kısa sürede kalitesi ile bilinir hale gelmiştir.

Küçük bir atölye ile başlayan EKOLİFE MEDİKAL, kaliteye verdiği önem, temiz işçilik, üstün hizmet anlayışı, insana ve teknolojiye yönelik yatırımlarıyla giderek kendini geliştirmiş ve büyümüştür. Bugün geniş makine parkuruyla faaliyetlerine devam etmektedir. Hem Türkiye hem de dünyada tanınan global bir marka olma hedefine hızla ilerlemektedir.

Üretim kadrosu ve ar-ge dahil tüm departmanlar bu hedefe ilerleme yolunda sektördeki yenilikleri yakından takip ederek özel ihtiyaçlara farklı çözümler için sürekli gelişim halinde ve sektörde hep bir adım önde olma çabasındadır.

Sizlerin ihtiyaç ve talepleriniz üzerine kurulu olan ve bugünkü başarımızı elde etmemizi sağlayan ilkelerimizden ödün vermeden çalışmaya devam etmekteyiz. Her zaman daha iyisini hak eden siz müşterilerimize hizmet edebilmek için ürünlerimizi daima iyileştirmeye devam edeceğiz.